Kontakt

Vill du beställa?

Eller undrar du över något?

Som företag, bostadsrätt, kommun eller som återförsäljare är du alltid välkommen att kontakta oss för mer information. Privatkunder får bästa hjälpen om ni direkt kontaktar närmaste återförsäljare.

Adress
Maximalfönster
Kylsvägen 11
812 94 Åshammar

Telefon
0290-504 92

Personal och kontakt

Erika
Parneborg

tf VD & Produktionschef
072-852 50 00
Erika@maximalfonster.se

Fredrik
Boström

Eftermarknad & Service
070-766 45 03
fredrik@maximalfonster.se

Thomas
Helgesson

Frakt & leverans
070-766 83 53
Ingen e-post

Nils
Hesthagen

Säljare
070-611 47 45
nils@maximalfonster.se

Patricia
Erikanders

Administration, Offert, Order
0290-504 92
patricia@maximalfonster.se

Mika
Frilander

Logistik, Inköp & IT
072-200 74 30
mika@maximalfonster.se

Christer
Bäck

Försäljningschef
070-766 45 02
christer@maximalfonster.se

Bobby
Martin

Planering & Leverans
070-291 50 35
bobby@maximalfonster.se