Kontakta oss

Som företag, bostadsrätt, kommun eller som återförsäljare är du alltid välkommen att kontakta oss för mer information.
Privatkunder får bästa hjälpen om ni direkt kontaktar närmaste återförsäljare


Erika Parneborg
tf VD & Produktionschef
Tel: 072-852 5000
Epost: erika@maximalfonster.se


Christer Bäck

Försäljningschef
Mobil: 070-766 45 02
E-post: christer@maximalfonster.se


Nils Hesthagen
 
Säljare
Mobil: 070-611 47 45 
E-post: nils@maximalfonster.se


Bobby Martin

Planering & Leverans
Mobil: 070-291 50 35
E-post: bobby@maximalfonster.se


Fredrik Boström

Eftermarknad & Service
Mobil: 070-766 45 03
E-post: fredrik@maximalfonster.se


Mika Frilander

Logistik, Inköp & IT
Mobil: 072-200 74 30
E-post: mika@maximalfonster.se

Thomas Helgesson
Frakt & leverans
Mobil: 070-766 83 53


Patricia Erikanders
Administration, Offert, Order
Tel: 0290-504 92
E-post: patricia@maximalfonster.se